Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri:

Türk Dünyası Ortopedi Kongresi 5-8 Haziran 2024 tarihlerinde Sheraton Bişkek Kırgızistan’da gerçekleştirilecektir.

Davet Mektubu:

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Yaka Kartları:

Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürümesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Bildiri Gönderimi:

Bildiriler Abstractmodule Online Bildiri Modülü (www.turkdunyasiortopedi.org) kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Katılım Sertifikası:

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası kongre bitiminden sonra onlie olarak web sitesinden verilecektir.

Stand ve Sergi Alanları:

Kongre süresince ilaç ve medikal firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.